ASUS 22 Wide VE228D	1050	5	nemaASUS 27 3D Wide VG278H, Panel Size: Wide Screen 27.0(68.6cm) 16:9, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.311mm, Brightness(Max) : 300 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 50000000:1, Viewing

ASUS 22 Wide VE228D 1050 5 nemaASUS 27 3D Wide VG278H, Panel Size: Wide Screen 27.0(68.6cm) 16:9, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.311mm, Brightness(Max) : 300 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 50000000:1, Viewing

6.290,00 ден.   Спореди

ASUS 22 Wide VE228D, Black, Full HD 1080p Display, Max.Resolution: 1920x1080 (16:9), Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1(ASCR10000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 22 Wide VE228D, Black, Full HD 1080p Display, Max.Resolution: 1920x1080 (16:9), Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1(ASCR10000000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Resoponse Time: 5ms, Analog 15-Pin D-Sub, Screen Size: 21.5 Wide, Anti-Glare, AS VE228D BK/5MS/EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка