ASUS 22 Wide ML228H	1050	5	nemaLG 22 LCD Wide W2240S-PN, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC 70000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/170°(V), Response time: 5ms, 15Pin D-Sub, Screen Size: 2

ASUS 22 Wide ML228H 1050 5 nemaLG 22 LCD Wide W2240S-PN, Max. Resolution: WXGA+ 1920x1080, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DFC 70000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/170°(V), Response time: 5ms, 15Pin D-Sub, Screen Size: 2

9.499,00 ден.   Спореди

ASUS 22 Wide ML228H, LED, Black, Full HD 1080p LED Display, Max.Resolution: 1920x1080 (16:9), Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1(ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 22 Wide ML228H, LED, Black, Full HD 1080p LED Display, Max.Resolution: 1920x1080 (16:9), Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1(ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Resoponse Time: 2ms, Analog 15-Pin D-Sub, 24-Pin DVI-D, HDMI 1.3(with audio), Screen Size: 21.5 Wide, Anti-Glare, AS ML228H BK/2MS/EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка