Asus 19 Wide VW197D	1050	5	nemaProview MAG 17 4:3 HD772I, Max. Resolution: 1280x1024, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 500:1, Viewing Angle (CR>=10): 160°(H)/160°(V), Response time: 12ms, Analog 15-Pin D-Sub, Stereo Speakers 2Wx2 ster

Asus 19 Wide VW197D 1050 5 nemaProview MAG 17 4:3 HD772I, Max. Resolution: 1280x1024, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 500:1, Viewing Angle (CR>=10): 160°(H)/160°(V), Response time: 12ms, Analog 15-Pin D-Sub, Stereo Speakers 2Wx2 ster

4.790,00 ден.   Спореди

Asus 19 Wide VW197D, LED, Black, Max. Resolution: WXGA+ 1440x900, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Asus 19 Wide VW197D, LED, Black, Max. Resolution: WXGA+ 1440x900, Brightness (Max.): 250cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Analog 15-Pin D-Sub, Screen Size: 18,5 Wide, AS VW197D BK/5MS/EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка