ASUS 19 Wide VH192D	1050	5	nemaASUS 22 Wide MS228H, LED, Black, Full HD 1080p LED Display, Max.Resolution: 1920x1080 (16:9), Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1(ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Resoponse

ASUS 19 Wide VH192D 1050 5 nemaASUS 22 Wide MS228H, LED, Black, Full HD 1080p LED Display, Max.Resolution: 1920x1080 (16:9), Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1(ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Resoponse

4.490,00 ден.   Спореди

ASUS 19 Wide VH192D, Black, Max. Resolution: WXGA+ 1440x900, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR5000:1), Viewing Angle (CR>=10): 160°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Analo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS 19 Wide VH192D, Black, Max. Resolution: WXGA+ 1440x900, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR5000:1), Viewing Angle (CR>=10): 160°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Analog 15-Pin D-Sub, Screen Size: 18.5 Wide, Anti-Glare, AS VH192D BK/5MS/EU

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка