ASROCK PV530-ITX

ASROCK PV530-ITX

2.750,00 ден.   Спореди

ASROCK PV530-ITX, VIA® PV530 Processor (1.8 GHz), Solid Capacitor for CPU power, Supports DDR3 / DDR2 memory, Integrated VIA® Chrome9 HD DX9 Graphics, DirectX 9.0, Max. shared memory 512MB, Supports ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.750,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK PV530-ITX, VIA® PV530 Processor (1.8 GHz), Solid Capacitor for CPU power, Supports DDR3 / DDR2 memory, Integrated VIA® Chrome9 HD DX9 Graphics, DirectX 9.0, Max. shared memory 512MB, Supports ASRock Instant Boos, Instant Flash, OC Tuner, OC DNA, ErP/EuP Ready

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи