ASROCK P4I65G

ASROCK P4I65G

2.890,00 ден.   Спореди

ASROCK P4I65G, S478, Intel 865GV, System 800/533, Memory 2XDDR 400, Graphic card Intel Extreme Graphics 2 Intel 865GV max. 64MB, Graphic slot AGP8X, 2xSATA(2x ATA100 IDE), Audio 6-CH, Lan 10/100 Realt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.890,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK P4I65G, S478, Intel 865GV, System 800/533, Memory 2XDDR 400, Graphic card Intel Extreme Graphics 2 Intel 865GV max. 64MB, Graphic slot AGP8X, 2xSATA(2x ATA100 IDE), Audio 6-CH, Lan 10/100 Realtek, M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи