ASROCK N68-VGS3 UCC/Bulk

ASROCK N68-VGS3 UCC/Bulk

2.299,00 ден.   Спореди

ASROCK N68-VGS3 UCC/Bulk, NVIDIA MCP68S, AM3, 2xDDR3 1600, VGA, PCI-E 16x, 4xSATA II RAID, SB5.1HD, GLAN, Xfast USB,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK N68-VGS3 UCC/Bulk, NVIDIA MCP68S, AM3, 2xDDR3 1600, VGA, PCI-E 16x, 4xSATA II RAID, SB5.1HD, GLAN, Xfast USB,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка