ASROCK H61M-VG3/Bulk

ASROCK H61M-VG3/Bulk

2.199,00 ден.   Спореди

ASROCK H61M-VG3/VGS3 Bulk, Socket 1155, Model chipset H61, GUI PCI Express x16 3.0, Requires Processor with Intel HD Graphics, Audio Realtek ALC662 5.1 with, 10/100/1000 Gigabit LAN by Realtek RTL81...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK H61M-VG3/VGS3 Bulk, Socket 1155, Model chipset H61, GUI PCI Express x16 3.0, Requires Processor with Intel HD Graphics, Audio Realtek ALC662 5.1 with, 10/100/1000 Gigabit LAN by Realtek RTL8111E, Number of SATA-II 4, Memory DDR3, Maximum memory 16 GB, Number of slots 2, Technology Dual channel, Frequent supported 1600/1333/1066 MHz, PCI Express 3.0 x16 1 (x16), PCI Express x1, PS / 2 Mouse 1, PS / 2 Keyboard 1, VGA 1, RJ-45 LAN 1, USB 2.0 4, Audio Support 5.1, mITX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи