ASROCK G41M-VGS3 R2.0 /BULK

ASROCK G41M-VGS3 R2.0 /BULK

2.999,00 ден.   Спореди

ASROCK G41M-VGS3 R2.0 /BULK, LGA 775 for Intel ® Core ™ 2 Extreme / Core ™ 2 Quad / Core ™ 2 Duo / Pentium ® Dual Core / Celeron ® Dual Core / Celeron, Supporting Penryn Quad Core Yorkfield and Dual C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK G41M-VGS3 R2.0 /BULK, LGA 775 for Intel ® Core ™ 2 Extreme / Core ™ 2 Quad / Core ™ 2 Duo / Pentium ® Dual Core / Celeron ® Dual Core / Celeron, Supporting Penryn Quad Core Yorkfield and Dual Core Wolfdale processors, Supports FSB1333/1066/800 / 533 MHz, Supports Dual Channel DDR3 1333 (OC), Dual Channel DDR3 memory technology, 2 x DDR3 DIMM slots, Maximum capacity of system memory: 8GB, Intel ® Graphics Media Accelerator X4500, 5.1 CH HD Audio (VIA ® VT1705 Audio Codec), Atheros AR8152 LAN PCIex1, Speed: 10/100 Ethernet, Supports Wake-On-LAN, 1 x PCI Express x16 slot, 1 x PCI slot,    

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка