ASROCK E35LM1

ASROCK E35LM1

3.290,00 ден.   Спореди

ASROCK E35LM1, AMD Zacate E-240 APU Proccessor On Board, 1 x PCI Express 2.0 x16 slot (@ x4), Memory 2XDDR3, Integrated AMD Radeon HD 6310 graphics, DX11 class iGPU, 4 x SATA3 connectors, 7.1 CH HD Au...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.290,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASROCK E35LM1, AMD Zacate E-240 APU Proccessor On Board, 1 x PCI Express 2.0 x16 slot (@ x4), Memory 2XDDR3, Integrated AMD Radeon HD 6310 graphics, DX11 class iGPU, 4 x SATA3 connectors, 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC887 Audio Codec), Gigabit LAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи