ASROCK AD2550B-ITX

ASROCK AD2550B-ITX

3.599,00 ден.   Спореди

LED), HD Audio Jack: Line in/Front Speaker/Microphone, - 2 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, support NCQ, AHCI and Hot Plug functions, 1 x IR header, 1 x CIR header, CPU/Chassis FAN connector, 24 pin ATX p...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED), HD Audio Jack: Line in/Front Speaker/Microphone, - 2 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, support NCQ, AHCI and Hot Plug functions, 1 x IR header, 1 x CIR header, CPU/Chassis FAN connector, 24 pin ATX power connector, Front panel audio connector, 2 x USB 2.0 headers (support 4 USB 2.0 ports)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи