Apple Watch 38mm Gold Aluminum Sport Band Concrete

Apple Watch 38mm Gold Aluminum Sport Band Concrete

21.980,00 ден.   Спореди

Product Model:
Apple Watch MNNJ2 38mm Gold Aluminum Case with Concrete Sport Band
Feature
- Digital Crown
- Retina display with Force Touch
- Heart rate sensor, accelerometer, and ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 21.980,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Model:
Apple Watch MNNJ2 38mm Gold Aluminum Case with Concrete Sport Band
Feature
- Digital Crown
- Retina display with Force Touch
- Heart rate sensor, accelerometer, and gyroscope
- Ambient light sensor
- Speaker and microphone
- Wi-Fi (802.11b/g/n 2.4GHz)
- Bluetooth 4.0
- Up to 18 hours of battery life
- Water resistant

General
Display type: Retina Display with Force Touch
Heart rate monitor: Heart rate sensor

Size
Display (W x H x D): 33.3 mm x 38.6 mm x 11.4 mm
Weight: 25 g

In the Box
- Apple Watch MNNJ2 38mm Gold Aluminum Case with Concrete Sport Band
- Magnetic charging cable (2m)
- USB Power adapter (5W)
- Quick start guide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка