Apple The New iPad 4 White 64GB Wi-Fi Tablet

Apple The New iPad 4 White 64GB Wi-Fi Tablet

37.990,00 ден.   Спореди

Apple The New iPad 4 Black 64GB Wi-Fi Tablet, 9.7 Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-core A6X with quad-core graphics, FaceTime HD Camera (1.2MP photos, 720p HD video, Backside illumination),...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 37.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apple The New iPad 4 Black 64GB Wi-Fi Tablet, 9.7 Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-core A6X with quad-core graphics, FaceTime HD Camera (1.2MP photos, 720p HD video, Backside illumination), Bluetooth 4.0 wireless technology, Mac: OS X v10.6.8 or later, Built-in 42.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on WiFi, watching video, or listening to music, MD512 Таблет компјутери Apple www.set.mk 37990 37890 Apple The New iPad 4 Black 64GB Wi-Fi Tablet 365Apple The New iPad 4 White 64GB Wi-Fi Tablet, 9.7 Retina Touchscreen Display, 2048x1536, Dual-core A6X with quad-core graphics, FaceTime HD Camera (1.2MP photos, 720p HD video, Backside illumination), Bluetooth 4.0 wireless technology, Mac: OS X v10.6.8 or later, Built-in 42.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on WiFi, watching video, or listening to music, MD515

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка