Apple iPad 2 White 32GB 3G+Wi-Fi Tablet

Apple iPad 2 White 32GB 3G+Wi-Fi Tablet

39.490,00 ден.   Спореди

Apple iPad 2 White 32GB 3G+Wi-Fi Tablet, 9.7" Color LCD Touchscreen, 1024x768, 10 Hour Battery Life, MC983LL/A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 39.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Apple iPad 2 White 32GB 3G+Wi-Fi Tablet, 9.7" Color LCD Touchscreen, 1024x768, 10 Hour Battery Life, MC983LL/A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка