Antenna Manta MA312 DVB-T Pheasant

Antenna Manta MA312 DVB-T Pheasant

680,00 ден.   Спореди

Features:
slot to the summation signal from another source
Adjustable tilt angle
The maximum length of the arm: approx. 1m
length of cord: approx. 1.5m
antenna cable length: approx...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 680,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
slot to the summation signal from another source
Adjustable tilt angle
The maximum length of the arm: approx. 1m
length of cord: approx. 1.5m
antenna cable length: approx. 1m
Frequency range: 47-230, 470-860 MHz
Noise level: less than 6.5 dB
95dBuV max output level
strengthening:
- channels 1-12 (VHF): 20dB
- channels 21-69 (UHF): 25dB
Output Impedance: 75 Ohm
Power supply: 110 / 120V - 220 / 240V AC 50Hz 12V / 100mA DC
power consumption 3.5 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка