ANT24-1801

10.465,00 ден.   Спореди

D-Link Outdoor 18dBi Directional Yagi Antenna
- 15o Horizontal Spread & 15o Vertical Spread
- Supply 0.5m Length Pigtail Cable with N-Male to RP-SMA Female
- N-Female Connector
- L...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.465,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


D-Link Outdoor 18dBi Directional Yagi Antenna
- 15o Horizontal Spread & 15o Vertical Spread
- Supply 0.5m Length Pigtail Cable with N-Male to RP-SMA Female
- N-Female Connector
- Lightning Surge Protector Supplied
- Mounting Kit Supplied
- Extend Wireless Distances up to 5.5 KM
- Suitable for DWL-1000AP+, DWL-1700AP, DWL-1750, DWL-2700AP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи