AMD Sempron 145 2.80GHz

AMD Sempron 145 2.80GHz

1.899,00 ден.   Спореди

AMD Sempron 145 2.80GHz, 1MB Cache, Socket AM3, 45W, BOX, SDX145HBGMBOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Sempron 145 2.80GHz, 1MB Cache, Socket AM3, 45W, BOX, SDX145HBGMBOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка