AMD Phenom II X6 1100T 3.30GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache

AMD Phenom II X6 1100T 3.30GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache

12.198,00 ден.   Спореди

AMD Phenom II X6 1100T 3.30GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache, Socket AM3, 125W, BOX Retail, Black Edition


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.198,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Phenom II X6 1100T 3.30GHz 3MB L2 Cache and 6MB L3 Cache, Socket AM3, 125W, BOX Retail, Black Edition

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка