AMD Phenom II X4 840 3.20GHz

AMD Phenom II X4 840 3.20GHz

5.554,00 ден.   Спореди

AMD Phenom II X4 840 3.20GHz, 2MB L2 Cache and 4MB L3 Cache, Socket AM3, BOX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.554,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD Phenom II X4 840 3.20GHz, 2MB L2 Cache and 4MB L3 Cache, Socket AM3, BOX

Процесор технологија Phenom II
Брзина на процесор 3.2 GHz
Сокет AM3+
Л1 Кеш 128 KB
Термална моќ 95 W
Број на јадра на процесор 4
Архитектура на процесорот 64- bit
Модел на процесор 840
Л2 Кеш 0.5 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка