AMD FX-6300 3.50GHz

AMD FX-6300 3.50GHz

7.199,00 ден.   Спореди

AMD FX-6300 3.50GHz up to 4.10GHz, 6MB Cache and 8MB Associative shared Cache, 95W, Socket AM3+, 64-bit, Core Name Vishera, 6 Cores, 6 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, FD6300FWMH...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.199,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AMD FX-6300 3.50GHz up to 4.10GHz, 6MB Cache and 8MB Associative shared Cache, 95W, Socket AM3+, 64-bit, Core Name Vishera, 6 Cores, 6 Threats, Memory Controler Dual-channel DDR3 1866, BOX, FD6300FWMHKBOX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка