All In One PC Lenovo IdeaCentre C20-00 AIO N3050 4GB/1TB/DVDRW/Wifi/HDMI/19.5" LED/DOS/KB+M

All In One PC Lenovo IdeaCentre C20-00 AIO N3050 4GB/1TB/DVDRW/Wifi/HDMI/19.5" LED/DOS/KB+M

17.590,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 17.590,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка