All In One PC Lenovo IdeaCentre 300-22ISU i3-6100U 4GB/1TB/920 2GB/DVDRW/21.5" FHD/White/DOS/KB+M

All In One PC Lenovo IdeaCentre 300-22ISU i3-6100U 4GB/1TB/920 2GB/DVDRW/21.5" FHD/White/DOS/KB+M

35.990,00 ден.   Спореди

CPU: Intel Core i3-6100U Processor 2.30 GHz 3M
Memory: 4GB DDR4-2133MHz RAM
Harddisk: 1TB 7200RPM 3.5 SATA3
Graphics: Nvidia GF920A 2GB
CD-ROM: DVD SuperMulti Double Layer Drive
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 35.990,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CPU: Intel Core i3-6100U Processor 2.30 GHz 3M
Memory: 4GB DDR4-2133MHz RAM
Harddisk: 1TB 7200RPM 3.5 SATA3
Graphics: Nvidia GF920A 2GB
CD-ROM: DVD SuperMulti Double Layer Drive
Monitor: 21.5 " FHD 1920x1080 LED
Webcam

Other:
Network: 10/100/1000
Wireless LAN 802.11 b / g / n
Bluetooth: Yes
Ports: USB 3.0 x2, USB 2.0 x2, HDMI, RJ-45, Audio
Wireless Keyboard & Mouse

OS: DOS


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка