All In One PC Lenovo 300-22ISU i3-6100U 4GB/1TB/G920A 2GB/DVDRW/21.5" FHD/HDCam/WiFi/DOS/Wh/Kb+Mouse

All In One PC Lenovo 300-22ISU i3-6100U 4GB/1TB/G920A 2GB/DVDRW/21.5" FHD/HDCam/WiFi/DOS/Wh/Kb+Mouse

35.990,00 ден.   Спореди

CPU: Intel Core i3-6100U Processor 2.30 GHz 3M
Memory: 4GB DDR4-2133MHz RAM
Harddisk: 1TB 7200RPM 3.5 SATA3
Graphics: Nvidia GF920A 2GB
DVD SuperMulti Double Layer Drive
Monitor:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 35.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CPU: Intel Core i3-6100U Processor 2.30 GHz 3M
Memory: 4GB DDR4-2133MHz RAM
Harddisk: 1TB 7200RPM 3.5 SATA3
Graphics: Nvidia GF920A 2GB
DVD SuperMulti Double Layer Drive
Monitor: 21.5 " FHD 1920x1080 LED
Webcam

Other:
Network: 10/100/1000
Wireless LAN 802.11 b / g / n
Bluetooth: Yes
Ports: USB 3.0 x2, USB 2.0 x2, HDMI, RJ-45, Audio
Wireless Keyboard & Mouse

OS: DOS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка