Alfa Етаж Рустик Камин

Alfa Етаж Рустик Камин

30.999,00 ден.   Спореди

Alfa Етаж Рустик Камин на цврсто гориво, Приклучок на парно, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 14KW, загревње на волумен до 180м3, загревање на површина до 68м2, Гориво: Дрво и јаглен, Тежина: 48кг, Диме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 30.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Alfa Етаж Рустик Камин на цврсто гориво, Приклучок на парно, Боја Црна-Антрацит, Моќност од 14KW, загревње на волумен до 180м3, загревање на површина до 68м2, Гориво: Дрво и јаглен, Тежина: 48кг, Димензии: В:Ш:Д: 820:720:440mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи