Alcatel One Touch 1016G DualSim Black

Alcatel One Touch 1016G DualSim Black

1.290,00 ден.   Спореди

Network: 2G
Sim-type: Dual SIM (Mini SIM, Dual Standby)
Display: 1.8`` color display with 65K colors
Resolution - 128x160 pixels
• Built in flashlight
• FM Radio
• Polyphonic ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Network: 2G
Sim-type: Dual SIM (Mini SIM, Dual Standby)
Display: 1.8`` color display with 65K colors
Resolution - 128x160 pixels
• Built in flashlight
• FM Radio
• Polyphonic ringtones
• 4MB RAM
• CPU SPRD SC6531DA ARM 9 312MHz
• USB
• Battery 400mAh

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка