Akai Car Radio CD/MP3 ACA 3628UC

Akai Car Radio CD/MP3 ACA 3628UC

4.499,00 ден.   Спореди

Akai Car Radio CD/MP3 ACA 3628UC, FM radio with RDS, USB, SD card reader, MP3, RCA Line out jack, Flip out panel, Electronic antishock protection, 4x 25W, RCA Line out jack, AUX in


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Car Radio CD/MP3 ACA 3628UC, FM radio with RDS, USB, SD card reader, MP3, RCA Line out jack, Flip out panel, Electronic antishock protection, 4x 25W, RCA Line out jack, AUX in

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка