Akai Car Radio ACA 601UR

Akai Car Radio ACA 601UR

1.899,00 ден.   Спореди

Akai Car Radio ACA 601UR, FM radio, USB, SD card reader, MP3, RCA Line out jack, Fixed panel/no mechanism, 4x 7W, AUX in


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Car Radio ACA 601UR, FM radio, USB, SD card reader, MP3, RCA Line out jack, Fixed panel/no mechanism, 4x 7W, AUX in

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка