Akai Amplifier AS005RA-750

Akai Amplifier AS005RA-750

9.499,00 ден.   Спореди

Akai Amplifier AS005RA-750, 5.1 audio input, USB, 2 set stereo audio input, DTS/AC-3, FM radio, VFD Display, 7 display effects, MP3 input, remote controller, digital Karaoke 2 microphones, Subwoofer 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Akai Amplifier AS005RA-750, 5.1 audio input, USB, 2 set stereo audio input, DTS/AC-3, FM radio, VFD Display, 7 display effects, MP3 input, remote controller, digital Karaoke 2 microphones, Subwoofer 100W (4ohm), Front 100W + 100W (4ohm), Centre and surround 25W + 25W + 25W (4ohm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка