Air Conditioner Tesla Split System 5.5KW TC51H3-18410B

24.190,00 ден.   Спореди

Energy Class B / A
Power Supply 220-240 V / 50 Hz
Cooling Capacity 5030 W
Heating Capacity 5100 W
Cooling Power 1660 W
Heating Power 1410 W
Airflow 800 m3/h
Indoor / Outdoo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 24.190,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Energy Class B / A
Power Supply 220-240 V / 50 Hz
Cooling Capacity 5030 W
Heating Capacity 5100 W
Cooling Power 1660 W
Heating Power 1410 W
Airflow 800 m3/h
Indoor / Outdoor Noise Leve l 37-44 / 54 dB(A)
The Type and Amount of Gas R410a / 1200 g
Net Weight With/Without Packaging 13 / 36 kg

Гаранција 1+1+1 год. Со годишно одржување од овластениот сервис

More Info: http://ac.tesla.info/wp-content/uploads/2016/03/Tesla-klima-TC51H3-18410B-spec.pdf


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка