Air Conditioner Tesla Split System 3.5KW TC32H3-12410B
Air Conditioner Tesla Split System 3.5KW TC32H3-12410B

Air Conditioner Tesla Split System 3.5KW TC32H3-12410B

13.990,00 ден.   Спореди

Energy Class B / B
Power Supply 220-240V / 50Hz
Cooling Capacity 3200 W
Heating Capacity 3500 W
Cooling Power 1060 W
Heating Power 1020 W
Airflow 500 m3/h
Indoor / Outdoor ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 13.990,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Energy Class B / B
Power Supply 220-240V / 50Hz
Cooling Capacity 3200 W
Heating Capacity 3500 W
Cooling Power 1060 W
Heating Power 1020 W
Airflow 500 m3/h
Indoor / Outdoor Noise Level 32-40 / 54 dB(A)
The Type and Amount of Gas R410 a / 700 g
Net Weight With/Without Packaging 9 / 28 kg

Гаранција 1+1+1 год. Со годишно одржување од овластениот сервис

More Info: http://ac.tesla.info/wp-content/uploads/2016/03/Tesla-klima-TC32H3-12410B-spec.pdf


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка