Air Conditioner Tesla Inverter System 5.5KW A+ Class TC51H3-18410IA

  Спореди

Energy Class A++ / A+
Power Supply 220-240 V / 50 Hz
Cooling Capacity 5100 W
Heating Capacity 5200 W
Cooling Power 1600 W
Heating Power 1400 W
Airflow 850 m3/h
Indoor / Out...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Energy Class A++ / A+
Power Supply 220-240 V / 50 Hz
Cooling Capacity 5100 W
Heating Capacity 5200 W
Cooling Power 1600 W
Heating Power 1400 W
Airflow 850 m3/h
Indoor / Outdoor Noise Level 42-46 / 55 dB(A)
The Type and Amount of Gas R410 a / 1350 g
Net Weight With/Without Packaging 14 / 40 kg


Гаранција 1+1+1 год. Со годишно одржување од овластениот сервис

More Info: http://ac.tesla.info/wp-content/uploads/2016/03/Tesla-klima-TC51H3-18410IA-spec.pdf

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка