Air Conditioner Tesla Inverter System 3.5KW A+ Class TC32H3-12410IA

Air Conditioner Tesla Inverter System 3.5KW A+ Class TC32H3-12410IA

  Спореди

Energy Class A+ / A
Power Supply 220-240 V / 50 Hz
Cooling Capacity 3200 W
Heating Capacity 2800 W
Cooling Power 1080 W
Heating Power 760 W
Airflow 550 m3/h
Indoor / Outdoo...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Energy Class A+ / A
Power Supply 220-240 V / 50 Hz
Cooling Capacity 3200 W
Heating Capacity 2800 W
Cooling Power 1080 W
Heating Power 760 W
Airflow 550 m3/h
Indoor / Outdoor Noise Level 30-39 / 53 dB(A)
The Type and Amount of Gas R410 a / 780 g
Net Weight With/Without Packaging 10 / 27 kg

Гаранција 1+1+1 год. Со годишно одржување од овластениот сервис

More Info: http://ac.tesla.info/wp-content/uploads/2016/03/Tesla-klima-TC32H3-12410IA-spec.pdf


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка