Air Conditioner Neo Split System 5.5KW R410

Air Conditioner Neo Split System 5.5KW R410

20.990,00 ден.   Спореди

КЛИМА СПЛИТ СИСТЕМ
"A" ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
ФРЕОН R410
ЛЦД ЕКРАН
КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊТЕ 5.10 KW
КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊТЕ 5.50 KW
ПОТРОШУВАЧКА НА ЛАДЕЊТЕ 1.590 KW
ПОТРОШУВАЧКА НА ГРЕЕ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 20.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КЛИМА СПЛИТ СИСТЕМ
"A" ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
ФРЕОН R410
ЛЦД ЕКРАН
КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊТЕ 5.10 KW
КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊТЕ 5.50 KW
ПОТРОШУВАЧКА НА ЛАДЕЊТЕ 1.590 KW
ПОТРОШУВАЧКА НА ГРЕЕЊТЕ 1.60 KW
ТЕМПЕРАТУРА ОД -7С ДО 43С

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка