Air Conditioner Neo Split System 3.5KW R410

13.861,00 ден.   Спореди

-Клима сплит систем
-Капацитет на ладење: 3.20 KW
-Капацитет на греење: 3.75 KW
-Потрошувачка на ладење: 0.995 KW
-Потрошувачка на греење: 1,040 KW
-Фреон R410
-Лцд екран<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.861,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 13.990,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


-Клима сплит систем
-Капацитет на ладење: 3.20 KW
-Капацитет на греење: 3.75 KW
-Потрошувачка на ладење: 0.995 KW
-Потрошувачка на греење: 1,040 KW
-Фреон R410
-Лцд екран
-Надворешна температура: -7С до 43С


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка