Air Conditioner Neo Inverter System 3.5KW R410A

20.871,00 ден.   Спореди

-Инвертер Клима
-Капацитет на ладење: 3.5 KW
-Капацитет на греење: 3.7 KW
-Потрошувачка на ладење: 1.092 KW
-Потрошувачка на греење: 1,024 KW
-Фреон R410A
-Енергетска кла...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 20.871,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 20.990,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


-Инвертер Клима
-Капацитет на ладење: 3.5 KW
-Капацитет на греење: 3.7 KW
-Потрошувачка на ладење: 1.092 KW
-Потрошувачка на греење: 1,024 KW
-Фреон R410A
-Енергетска класа: А
-Надворешна температура: -15С до 43С

Енергетска класа A

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка