Air Conditioner Hyundai Split System 3.5KW A Class AC120 ECO М

  Спореди

Air conditioning, split system
capacity cooling heating 3.5kW
3.5kW, LED display, Environmentally friendly refrigerant
R410A, autostart, bio filter,

Consumption
cooling 10...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Air conditioning, split system
capacity cooling heating 3.5kW
3.5kW, LED display, Environmentally friendly refrigerant
R410A, autostart, bio filter,

Consumption
cooling 1090W,
heating 1015W

WORKING TEMPERATURE -7 to 43 C

Енергетска класа A
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка