Air Conditioner Hyundai Inverter System 3.5KW A Class AC120 ECO М

24.766,00 ден.   Спореди

Air conditioning, inverter,
capacity cooling heating 3.5kW
3.5kW, LED display, Environmentally friendly refrigerant
R410A, autostart, bio filter,

Consumption
cooling 1090 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 24.766,00 ден.

пред 7 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Air conditioning, inverter,
capacity cooling heating 3.5kW
3.5kW, LED display, Environmentally friendly refrigerant
R410A, autostart, bio filter,

Consumption
cooling 1090 (210-1380) W,
heating 1055 (210-1480) W


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка