Aiptek Pico Projector PocketCinema T20

Aiptek Pico Projector PocketCinema T20

6.813,00 ден.   Спореди

Aiptek Pico Projector PocketCinema T20, Projects image up to 127cm large screen (50 inch) in diagonal, USB connectivity, Neither battery nor power adapter needed, White LED Light source, 8 Lumens, 640...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.813,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek Pico Projector PocketCinema T20, Projects image up to 127cm large screen (50 inch) in diagonal, USB connectivity, Neither battery nor power adapter needed, White LED Light source, 8 Lumens, 640x480 VGA, 24cm to 240cm projection distance, Included Tripod and Cary bag

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка