Aiptek Digital Photo Frame 7 Picasso black	700	18	nemaEasyTouch Skype Phone ET-660B USB Black	Мултимедија	EasyTouch	www.set.mk	420	29192	EasyTouch Skype Phone ET-660B USB Black	350	18	nemaX5TECH VGA spliter 4port	Мултимедија	X5TECH	w

Aiptek Digital Photo Frame 7 Picasso black 700 18 nemaEasyTouch Skype Phone ET-660B USB Black Мултимедија EasyTouch www.set.mk 420 29192 EasyTouch Skype Phone ET-660B USB Black 350 18 nemaX5TECH VGA spliter 4port Мултимедија X5TECH w

3.676,00 ден.   Спореди

Sweex MP4 Optimuo MP4 Player White 4GB, 1.8 TFT Display MP608 MP3/MP4 Аудио/Видео плеери Sweex www.set.mk 1850 29190 Sweex MP4 Optimuo MP4 Player White 4GB 180 18 nemaAiptek Digital Photo Frame 7 Pica...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.676,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex MP4 Optimuo MP4 Player White 4GB, 1.8 TFT Display MP608 MP3/MP4 Аудио/Видео плеери Sweex www.set.mk 1850 29190 Sweex MP4 Optimuo MP4 Player White 4GB 180 18 nemaAiptek Digital Photo Frame 7 Picasso black, video playback, 800x480 dpi, up to 12 Megapixels resolution, 16MB memory, Support USB flash drive, SD, MMC, CF, MS Pro card, Stereo speaker, Remote control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка