Aiptek Bluetooth Wireless Headphones BT-MusiCool 300

690,00 ден.   Спореди

Aiptek Bluetooth Wireless Headphones BT-MusiCool 300


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aiptek Bluetooth Wireless Headphones BT-MusiCool 300

Тип на H&M Headphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка