AFOX NVIDIA GTS450 PCI-E 1GB DDR5 128bit

AFOX NVIDIA GTS450 PCI-E 1GB DDR5 128bit

5.639,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GTS450 PCI-E 1GB DDR5 128bit, Chipset GTS450 783MHz Core Clock, Memory clock 3600MHz, HDMI, DVI, VGA, AF450-1024D5H2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.639,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GTS450 PCI-E 1GB DDR5 128bit, Chipset GTS450 783MHz Core Clock, Memory clock 3600MHz, HDMI, DVI, VGA, AF450-1024D5H2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка