AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 1GB DDR5 192bit

AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 1GB DDR5 192bit

6.465,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 1GB DDR5 192bit, Chipset GTS550 900MHz Core Clock, Memory clock 4100MHz, HDMI, DVI, VGA, AF550-1024D5H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.465,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT550 PCI-E 1GB DDR5 192bit, Chipset GTS550 900MHz Core Clock, Memory clock 4100MHz, HDMI, DVI, VGA, AF550-1024D5H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка