®AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 512MB DDR2 64bit

®AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 512MB DDR2 64bit

999,00 ден.   Спореди

®AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 512MB DDR2 64bit, Chipset GT210 589MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF210-512D2L1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®AFOX NVIDIA GT210 PCI-E 512MB DDR2 64bit, Chipset GT210 589MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF210-512D2L1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка