®AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 512MB DDR2 128bit

®AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 512MB DDR2 128bit

999,00 ден.   Спореди

®AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 512MB DDR2 128bit, Chipset 9500GT 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF95GT-512D2H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®AFOX NVIDIA 9500GT PCI-E 512MB DDR2 128bit, Chipset 9500GT 550MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF95GT-512D2H1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка