AFOX ATI HD6570 PCI-E 1GB DDR3 128bit

AFOX ATI HD6570 PCI-E 1GB DDR3 128bit

2.499,00 ден.   Спореди

AFOX ATI HD6570 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset HD6570 650MHz Core Clock, Memory clock 1200MHz, HDMI, DVI, VGA, AF6570-1024D3H2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX ATI HD6570 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset HD6570 650MHz Core Clock, Memory clock 1200MHz, HDMI, DVI, VGA, AF6570-1024D3H2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка