AEG F78022VI0P

AEG F78022VI0P

31.999,00 ден.   Спореди

AEG F78022VI0P, Вградна машина за миење на садови, Touch Контрола на допир, ИНВЕРТЕРСКИ Мотор BLDC (inverter), ProClean XXL, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED Дис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 31.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AEG F78022VI0P, Вградна машина за миење на садови, Touch Контрола на допир, ИНВЕРТЕРСКИ Мотор BLDC (inverter), ProClean XXL, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), LED Дисплеј, Бучност: 44dB, digit, wipe. push Дисплеј, А++ енергетска класа, 8 програми за миење, 5 температурни нивоа (45, 50, 55, 60, 70 C), одложено миење, DT, 2 colours beam, ExtraHygiene, AutoSense, IH, Fuzzy logic, TOP spray arm, Дисплеј, DryTech drying, Auto off, Beam on floor, AQUA STOP, sensor, AQUA CONTROL, 9.8 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 575 x 818 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.