AEG DECT Phone EOLE 1600

AEG DECT Phone EOLE 1600

1.099,00 ден.   Спореди

AEG DECT Phone EOLE 1600, Silver, Big display, Handsfree/Speakerphone, ECO mode ECO LOGIC, caller ID, Clock/Alarm function, polyphonic mellodies, 100 contacts, 300m range, 100h in stand by and 10h in ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AEG DECT Phone EOLE 1600, Silver, Big display, Handsfree/Speakerphone, ECO mode ECO LOGIC, caller ID, Clock/Alarm function, polyphonic mellodies, 100 contacts, 300m range, 100h in stand by and 10h in speaking

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка