adaptor from 21" to 19", 1U - one piece

adaptor from 21" to 19", 1U - one piece

258,00 ден.   Спореди

adaptor from 21" to 19", 1U - one piece


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 258,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


adaptor from 21" to 19", 1U - one piece

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка