Adapter for 2,5" to 3.5" HDD A-240

95,00 ден.   Спореди

A-240 adapter for 2.5" HDD
Adapter from 3.5" to 2.5" hard disk


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 95,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


A-240 adapter for 2.5" HDD
Adapter from 3.5" to 2.5" hard disk


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка