Action Camera Trevi Go 2200 Full HD waterproof White

Action Camera Trevi Go 2200 Full HD waterproof White

2.990,00 ден.   Спореди

Highlights
Action camera with 2" touchscreen
Video recording at 30fps and 1280x720P
120 degree lens
4x digital zoom
Includes underwater case for up to three metres depth
Dimens...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Highlights
Action camera with 2" touchscreen
Video recording at 30fps and 1280x720P
120 degree lens
4x digital zoom
Includes underwater case for up to three metres depth
Dimensions
6.2 x 4.3 x 2.7cm (WxHxD)
Weight: about 0.05kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка